Part Number 8-9228 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $18.91


Product Highlights
| Part Number | 8-9228 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009261 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.90 cm |
| Width | 24.90 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 3.49 kg |