Part Number 8-9177 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.06


Product Highlights
| Part Number | 8-9177 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098005690 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.90 cm |
| Width | 28.90 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.95 kg |