Part Number 8-782851 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.21


Product Highlights
| Part Number | 8-782851 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629876007 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 35.40 cm |
| Width | 35.40 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 10.70 kg |