Part Number 8-781774 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $89.39


Product Highlights
| Part Number | 8-781774 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818443 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 14.21 kg |