Part Number 8-780964 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.41


Product Highlights
| Part Number | 8-780964 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098056876 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 22, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 9.40 kg |