Part Number 8-780421 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $78.62


Product Highlights
| Part Number | 8-780421 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098088563 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 13.37 kg |