Part Number 8-780175 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.93


Product Highlights
| Part Number | 8-780175 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098030388 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 28, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 8.81 kg |