Part Number 8-780145 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.61


Product Highlights
| Part Number | 8-780145 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098026459 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.60 cm |
| Width | 31.60 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 8.70 kg |