Part Number 8-780037 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.35


Product Highlights
| Part Number | 8-780037 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008172 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 11, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.90 cm |
| Width | 28.90 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 7.65 kg |