Part Number 8-76923 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.24


Product Highlights
| Part Number | 8-76923 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098007106 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 18, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 6.83 kg |