Part Number 8-76920 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $62.16


Product Highlights
| Part Number | 8-76920 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008714 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 5, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 10.90 cm |
| Weight | 12.30 kg |