Part Number 8-76912 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $20.54


Product Highlights
| Part Number | 8-76912 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098006123 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2001 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.70 cm |
| Width | 26.70 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 5.10 kg |