Part Number 8-76505 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.36


Product Highlights
| Part Number | 8-76505 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009919 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 4.20 cm |
| Weight | 4.96 kg |