Part Number 8-682744 | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $59.07


Product Highlights
| Part Number | 8-682744 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010173 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 10.90 kg |