Part Number 8-682573 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $63.84


Product Highlights
| Part Number | 8-682573 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818382 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.10 cm |
| Width | 32.10 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 11.20 kg |