Part Number 8-682343 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $63.60


Product Highlights
| Part Number | 8-682343 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629012115 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 11.20 kg |