Part Number 8-682089 | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $159.07


Product Highlights
| Part Number | 8-682089 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818061 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 40.10 cm |
| Width | 40.10 cm |
| Height | 11.20 cm |
| Weight | 21.49 kg |