Part Number 8-681954 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $77.71


Product Highlights
| Part Number | 8-681954 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818047 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 39.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 15.10 kg |