Part Number 8-681782 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $52.55


Product Highlights
| Part Number | 8-681782 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818016 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 10.86 kg |