Part Number 8-681781 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.08


Product Highlights
| Part Number | 8-681781 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174679 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.53 kg |