Part Number 8-681015 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $54.58


Product Highlights
| Part Number | 8-681015 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098321042 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 10.45 kg |