Part Number 8-680930 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.78


Product Highlights
| Part Number | 8-680930 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303536 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 28.60 cm |
| Width | 28.60 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 6.75 kg |