Part Number 8-680811 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $46.01


Product Highlights
| Part Number | 8-680811 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098306780 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.60 cm |
| Width | 34.60 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 9.63 kg |