Part Number 8-680765 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.24


Product Highlights
| Part Number | 8-680765 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098116617 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 11, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.60 cm |
| Width | 28.60 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 6.85 kg |