Part Number 8-680758 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $61.36


Product Highlights
| Part Number | 8-680758 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098119922 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 10.70 kg |