Part Number 8-66746 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $61.74


Product Highlights
| Part Number | 8-66746 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008684 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 8, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.10 cm |
| Width | 34.10 cm |
| Height | 10.50 cm |
| Weight | 12.73 kg |