Part Number 8-66648 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.05


Product Highlights
| Part Number | 8-66648 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098006895 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 11, 2001 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 8.06 kg |