Part Number 8-6131 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $25.18


Product Highlights
| Part Number | 8-6131 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098010137 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 26.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 5.46 kg |