Part Number 8-6130 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.24


Product Highlights
| Part Number | 8-6130 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009674 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 24.50 cm |
| Width | 24.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.56 kg |