Part Number 8-5961 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $28.42


Product Highlights
| Part Number | 8-5961 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098010175 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.70 cm |
| Width | 27.70 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 5.73 kg |