Part Number 8-581043 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $54.93


Product Highlights
| Part Number | 8-581043 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174617 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 23, 2014 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 9.05 kg |