Part Number 8-580875 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $97.28


Product Highlights
| Part Number | 8-580875 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098118529 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 25, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.30 cm |
| Width | 36.30 cm |
| Height | 10.90 cm |
| Weight | 17.40 kg |