Part Number 8-580709 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.42


Product Highlights
| Part Number | 8-580709 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098117201 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 7.70 kg |