Part Number 8-580678 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $53.73


Product Highlights
| Part Number | 8-580678 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303840 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 10.33 kg |