Part Number 8-580676 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $62.32


Product Highlights
| Part Number | 8-580676 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098128474 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 11.57 kg |