Part Number 8-580403 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.18


Product Highlights
| Part Number | 8-580403 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098046044 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 31, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 8.73 kg |