Part Number 8-580357 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $50.13


Product Highlights
| Part Number | 8-580357 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098101507 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.30 cm |
| Width | 32.30 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 9.35 kg |