Part Number 8-580259 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $53.66


Product Highlights
| Part Number | 8-580259 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098079295 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.90 kg |