Part Number 8-580188 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $34.90


Product Highlights
| Part Number | 8-580188 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098032320 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 30, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 8.65 kg |