Part Number 8-580023 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $54.69


Product Highlights
| Part Number | 8-580023 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098005829 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 8, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 10.45 kg |