Part Number 8-56999 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.28


Product Highlights
| Part Number | 8-56999 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098039770 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 18, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 9.60 cm |
| Weight | 13.75 kg |