Part Number 8-56829 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.47


Product Highlights
| Part Number | 8-56829 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008691 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 28, 2002 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 9.60 cm |
| Weight | 11.35 kg |