Part Number 8-56631 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.04


Product Highlights
| Part Number | 8-56631 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098005843 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.60 cm |
| Width | 28.60 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 6.90 kg |