Part Number 8-5036 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.14


Product Highlights
| Part Number | 8-5036 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003962 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.70 cm |
| Width | 27.70 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 6.39 kg |