Part Number CMX-D2287 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $33.80


Product Highlights
| Part Number | CMX-D2287 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098825243 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.72 kg |