Part Number CMX-D2162 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $75.19


Product Highlights
| Part Number | CMX-D2162 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629545149 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.95 kg |