Part Number CMX-D1867 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $85.84


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1867 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629164036 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 2.91 kg |