Part Number CMX-D1159 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.02


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1159 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098822150 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.77 kg |