Part Number CMX-D1047 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $37.37


Product Highlights
| Part Number | CMX-D1047 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098821665 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.04 kg |