Part Number 12-H620632 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.89


Product Highlights
| Part Number | 12-H620632 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Front |
| UPC | 055461221709 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 3.00 cm |
| Height | 3.30 cm |
| Weight | 0.15 kg |